Ujędrnianie

Ujędrnianie skóry.

Jędrna skóra to oznaka naszego zdrowia.

Z upływem lat nasza skóra w zupełnie naturalny sposób traci swoją jędrność i elastyczność.Związane to jest z wydłużeniem i stopniową utratą włókien kolagenowych. Proces powolnej degradacji skóry rozpoczyna się już około 30. roku życia a jego  działanie przyspieszają różne czynniki, mi.in. takie jak zła dieta, zaburzenia hormonalne, ciąża czy promieniowanie ultrafioletowe. Aby skutecznie przeciwdziałać starzeniu skóry, wykonujemy zarówno zabiegi ujędrniające, w tym niezwykle skuteczne procedury z wykorzystaniem fal radiowych i masażu próżniowego, jak i kompleksowe rozwiązania przeciwstarzeniowe zwane anti-aging.


Poniżej kilka najczęsciej wykonywanych zabiegów ujędrniajacych skórę w salonach kosmetycznych.


1. Mezoterapia stosowana jest zarówno w leczeniu, jak i w profilaktyce, znacząco i wszechstronnie polepszając kondycję skóry. Umożliwia uzyskanie trwałego efektu odmłodzenia twarzy i ciała – wygładza i ujędrnia skórę oraz redukuje wszelkie jej niedoskonałości

2. Intensywne ujędrnienie skóry twarzy i ciała za pomocą monopolarnych fal radiowych (RF), które ogrzewają głębsze warstwy skóry w celu zwiększenia jej napięcia i elastyczności oraz uzyskania trwałego liftingu – bez użycia skalpela.
Stumulowanie falami radiowymi RF tkanki podskórnej rozpoczyna proces produkcji nowego kolagenu, w miejsce starego, który pod wpływem ciepła zostaje uszkodzony. Dzięki temu skóra z czasem staje się naturalnie odmłodzona i odzyskuje jędrny wygląd.

3. Skuteczna i precyzyjna walka z cellulitem, luźną skórą oraz głęboko zlokalizowanym tłuszczem dzięki urządzeniu zwanemu dermomasażer.
Jest to urządzenie do masażu próżniowego (endermologicznego), które rewelacyjnie sprawdza się w zabiegach rewitalizujących i odmładzających skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jest to także niesamowicie skuteczna metoda pomagająca ujędrnic skórę i zredukować nieestetycznie eksponujący się cellult. Najprościej określając dermomasażer to urządzenie działające na zasadzie zasysania skóry wytwarzanym podciśnieniem.

4. Mikrodermabrazja, która od jakiegoś czasu jest wyjątkowo popularną i nadal cząsto wykonywaną techniką odnowy skóry, która stymuluje wzrost nowych komórek oraz odnowę włókien kolagenowych. Mikrodermabrazja to metoda rozjaśniająca i odświeżająca wygląd skóry, usuwająca zmiany pigmentacyjne, drobne linie, zmarszczki, jak również zaskórniki. Czasami wykorzystywana jest także do likwidowania, bądź częściowego usuwania, zmian na ciele - takich jak np. rozstępy.

5. Biolifting twarzy to pewien rodzaj elektrostymulacji, który w niezwykle aktywny sposób pobudza odbudowę włókien kolagenowych i elastyny. Dodatkowo regeneruje i wygładza skórę, poprawia cyrkulacje krwi i limfy działając na skórę odżywczo i dotleniająco. Zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, wygładza skórę

 ujędrnianie skóry Kielce